• Godziny pracy biblioteka szkolnej.

   Zapraszamy serdecznie !!!
  • „Dom bez strachu”

   Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie w partnerstwie z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji realizuje projekt „Dom bez strachu”- działanie jest realizowane w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie- edycja 2021”. W ramach realizacji projektu przygotowano SPOT DLA DZIECI, link poniżej...
   Czytaj więcej
  • Telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka

   Ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów POMAGAMY (800 800 605) od 1 listopada br. zastąpiona została telefonem zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Nowy bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież mogą otrzymać wsparcie psychologiczne, to 800 12 12 12. Telefon i czat internetowy są czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Czat nie wymaga logowania oraz instalowania żadnej aplikacji. Połączenia telefonicznie nadal pozo
   Czytaj więcej
  • Aktualności

     • Sukces ucznia naszej szkoły!

      Fabian Czerny - uczeń klasy VII b uzyskał tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z geografii. To ogromny sukces, dzięki któremu będzie przyjęty w pierwszej kolejności do wybranej przez siebie szkoły ponadpodstawowej.

      Dla Fabian jest to piękna nagroda za ogromny trud, zaangażowanie i pracowitość. W ciągu ostatnich czerech miesięcy poświęcił wiele czasu na zgłębianie tajemnic geografii, studiowanie map i rozwiązywanie setki zadań.

     • Akademia z okazji świąt majowych w naszej szkole

      W piątek przed weekendem majowym uczniowe klasy 4a z wychowawczynią p. Barbarą Żakowską, mieli przyjemność poprowadzić akademię z okazji świąt majowych: Konstytucji 3 Maja, Święta Pracy oraz Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

      Chcieliśmy zainteresować kolegów i koleżanki oraz przypomnieć wszystkim, dlaczego są to istotne daty dla naszego narodu. Wspólnie zaśpiewaliśmy hymn, aby podkreślić wartości i symbole ważne dla Polaków.

     • Majowe święta w klasach 1-3

      W dniach 30 kwietnia i 6 maja uczniowie klas I – III w ramach szkolnych obchodów Święta Konstytucji 3 Maja wykonali kolorowe Lapbooki.

      Lapbook to rodzaj teczki tematycznej, w której dzieci umieściły wiadomości na temat świąt majowych – 1, 2 i 3 maja, symboli narodowych i Polski.

      Zorganizowana wystawa cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród naszych uczniów.

     • XXVI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

      30 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 2 w Gorzowie Wielkopilskim odbył się XXVI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny dla uczniów klas III szkół podstawowych miasta Gorzowa. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Urszula Ścieżka z klasy IIIa i Inga Barańska z klasy IIIb.

      Życzymy dziewczynkom dalszych sukcesów i rozwijania swoich talentów.

     • Dzień Kostki Rubika w bibliotece szkolnej!

      17 kwietnia to Światowy Dzień Kostki Rubika! Kostka Rubika to nie tylko jedna z najpopularniejszych logicznych zabawek na świecie, ale też prawdziwa ikona kreatywnego myślenia. Zaprojektowana w 1974 roku przez węgierskiego architekta i rzeźbiarza Ernő Rubika, ta magiczna kostka wciąż fascynuje i inspiruje ludzi na całym świecie.

     • Zajęcia edukacyjne z przedszkolakami

      W dniach 16 i 17 kwietnia odwiedziły nas dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 27, które od września rozpoczną naukę w klasach pierwszych. Przedszkolaki miały okazję wziąć udział w lekcji wychowania fizycznego wraz klasą 1b i 2b oraz w edukacji wczesnoszkolnej wraz z klasą 2c i 3b. Współpraca przebiegała wzorowo, wszyscy dobrze się bawili a przyszli uczniowie doskonale poradzili sobie z postawionymi wyzwaniami.

     • Wyróżnienia medalowe

      19 kwietnia 2024 roku w auli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Gorzowie Wlkp. odbyło się podsumowanie XXVI.edycji Międzyszkolnej Ligii Strzeleckiej i Gorzowskiej Spartakiady Młodzieży w strzelectwie sportowym. Podczas uroczystości zorganizowanej przez Zarząd Rejonowy Ligii Obrony Kraju rozdano medale indywidualne za zasługi na rzecz LOK w promowaniu strzelectwa sportowego na terenie naszego miasta, wśród młodzieży szkolnej. Medalem srebrnym odznaczono Panią Dyrektor Beatę Szmit oraz Renatę Wiśniowską-Kallio i Agnieszkę Jędrzejczak. Ponadto złotymi medalami odznaczono drużynę chłopców w składzie Aleksander Palka, Karol Rodzoch i Wojtek Rodzoch, którzy zostali Mistrzami Gorzowa Szkół Podstawowych w strzelectwie sportowym w roku szkolnym 2023/2024.

     • Obchody Światowego Dnia Świadomości Autyzmu w naszej szkole

      W związku ze Światowym Dniem Świadomości Autyzmu, który obchodzony jest 2 kwietnia, nauczyciele przeprowadzili na lekcjach wychowawczych wartościowe lekcje i omawiali z uczniami zagadnienie autyzmu. Uczniowie obejrzeli przygotowane w tym celu materiały filmowe. Głównym przesłaniem tego dnia jest podnoszenie świadomości społecznej na temat spektrum autyzmu.

     • # SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE

      Zima może wydawać się trudnym okresem by zadbać o zdrowie. Brak dostępu do większej ilości świeżych owoców , warzyw…..zimno i deszczowo na dworze - nie zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu, mała ilość słońca, również może przygnębiać….

      My jednak nie szukamy wymówek, by żyć zdrowiej 😊

     • Konkurs pięknego czytania

      8 kwietnia dwie uczennice z klas 4, Gabriela Hańczyk i Hanna Szmajewska, reprezentowały naszą szkołę w konkursie pięknego czytania, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 4. To wyjątkowe wydarzenie było okazją do zaprezentowania talentów czytelniczych naszych uczniów oraz do uczestnictwa w inspirującym konkursie.

     • Dzień Patrona Szkoły

      Dnia 5 kwietnia nasza szkoła świętowała wyjątkowy dzień - Dzień Patrona, wielkiego bohatera narodowego, Tadeusza Kościuszki.

      Cała społeczność szkolna włączyła się w obchody, aby uczcić pamięć i działalność naszego patrona.

      Głównym punktem programu było spotkanie w bibliotece szkolnej, gdzie uczniowie mieli okazję poznać życiorys Tadeusza Kościuszki poprzez prezentację multimedialną. Następnie czekały na nich różnorodne zadania związane z postacią patrona. Konkursy, zagadki, układanki oraz prace plastyczne sprawiły, że uczniowie mogli nie tylko dobrze się bawić, ale również pogłębić swoją wiedzę na temat bohatera narodowego.

     • Nagrody rozdane :)

      W piątek 5 kwietnia nastąpiło rozdanie nagród uczestnikom gry edukacyjnej, realizowanej podczas targów. Wśród 400 uczestników na V Gorzowskich Targach Edukacyjnych – Szkoły i Pracodawcy, aż 66 osób spełniło kryteria umożliwiające udział w losowaniu nagród, wykonując minimalną liczbę zadań wymaganych do kwalifikacji.

     • Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa 2.0 w naszej bibliotece szkolnej

      #NarodowyProgramRozwojuCzytelnictwa

      Z radością informujemy, że Szkoła Podstawowa nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wielkopolskim, otrzymała wsparcie finansowe w ramach realizacji „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025”.

      Przyznana kwota dotacji to 12.000 zł, finansowy wkład własny Miasta to 3.000 zł, a koszt całkowity to 15.000 zł.

     • Projektowanie 3D na lekcjach informatyki

      #LaboratoriaPrzyszłości

      W marcu w ramach #LaboratoriaPrzyszłości, projektowaliśmy ozdoby wielkanocne. Były koszyki zapełnione jajkami, zające, bazie i kurczaki. Wykorzystaliśmy nasze umiejętności aby projekty były kolorowe, estetyczne i radosne.

   • WOJEWÓDZKI OŚRODEK METODYCZNY
   • KO w Gorzowie Wlkp.
   • MEiN
   • UM w Gorzowie Wlkp.
   • OKE
  • Biuletyn informacji publicznej
  • Media społecznościowe

   • Środa12.06.2024
  • Galeria zdjęć

    brak danych