• Godziny pracy biblioteka szkolnej.

   Zapraszamy serdecznie !!!
  • „Dom bez strachu”

   Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie w partnerstwie z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji realizuje projekt „Dom bez strachu”- działanie jest realizowane w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie- edycja 2021”. W ramach realizacji projektu przygotowano SPOT DLA DZIECI, link poniżej...
   Czytaj więcej
  • Telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka

   Ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów POMAGAMY (800 800 605) od 1 listopada br. zastąpiona została telefonem zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Nowy bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież mogą otrzymać wsparcie psychologiczne, to 800 12 12 12. Telefon i czat internetowy są czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Czat nie wymaga logowania oraz instalowania żadnej aplikacji. Połączenia telefonicznie nadal pozo
   Czytaj więcej
  • Aktualności

     • Lubuska Olimpiada Młodzieży w Sulechowie

      14 listopada 2023 roku odbyły się wojewódzkie zawody w szachach w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży w Sulechowie. Naszą szkołę reprezentowała srebra drużyny z eliminacji w Gorzowie Wlkp. w składzie: Pietrzak Aleksandra (7 B SP10), Wesołkin Maja (8 A SP10), Czapliński-Tupalski Jakub (8 Bi SP10), Jarosiński Michał (7 A SP10), Czerny Fabian (7 B SP10), Glinkowski Aleksy (7 B SP10).

     • Telefony zaufania oraz infolinia wsparcia dzieci i młodzieży oraz dorosłych

      Zachęcamy do korzystania z telefonów zaufania oraz infolinii wsparcia dzieci i młodzieży oraz dorosłych, którzy potrzebują pomocy. Dzieci i młodzież w kryzysie psychicznym, które mają problemy w domu, w szkole, w tym w relacjach rówieśniczych, przy zapewnieniu anonimowości i pełnej dyskrecji, mogą skontaktować się ze specjalistami i otrzymać fachowe wsparcie w najtrudniejszych sytuacjach.

     • UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W KLASACH I-III

      10 listopada 2023 r. w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Apel przede wszystkim miał przypomnieć tamte ciężkie czasy, ale także wzbudzić w nas refleksje. 11 Listopada to dzień Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Listopad to miesiąc szczególny dla naszego narodu- symbol wolności i niewoli. Szczególnie w tym miesiącu należy pielęgnować wartości patriotyczne i zainteresować dzieci poezją patriotyczną opowiadającą o walkach Polaków, którzy własną krwią i ofiarą życia dali przykład światu, jak należy bronić wolności i niepodległości.

     • Wejdź do świata Minecraft Education

      Szkoła ucząca z Microsoft Education to projekt realizowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z firmą Microsoft.

      Nasi uczniowie biorą udział w Ministerialnym projekcie "Wejdź do świata Minecraft Education". Budują, tworzą i świetnie się bawią podczas lekcji informatyki. Pomysłów mają dziesiątki i wykorzystują je przy kreatywnym tworzeniu światów w kultowej grze Minecraft Education.

     • KOŁO PROMUJĄCE ZDROWIE-PAŹDZIERNIK

      CZY MOŻNA JESĆ SŁODKO I ZDROWO?

      Jeśli Twoją podstawę stanowią warzywa, owoce, produkty, które dostarczają Ci szereg witamin i minerałów, to jak najbardziej możesz jeść słodycze…

      Słodycze nie są zdrowe, co nie oznacza, że odżywiając się zdrowo, musimy je całkowicie wykluczyć.

      Czym zatem zastąpić sklepowe smakołyki?

     • KOSZYKÓWKA 3X3

      W poniedziałek 30 października w Szkole Podstawowej nr 13 rozegrany został turniej kosza 3X3.

      Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Leon Szoppe, Patryk Baranowski, Karol Rodzoch Wiktor Kęsy. Nasi uczniowie w drodze do finału ulegli zawodnikom z SP13, tym samym stanęli do walki o brązowy medal. Drużyna walczyła dzielnie w rozgrywce o 3 miejsce, po dogrywce i jakże długim i wyczerpującym meczu ulegli SP21 przegrywając jedynie (2:1) i tym samym ukończyli rozgrywki na czwartym miejscu.

     • #SzkołaPamięta #Pamiętamy

      #SzkołaPamięta #Pamiętamy

      Szkoła pamięta 2023 – ponad 11 tys. placówek wzięło udział w tegorocznej akcji.

      Nasza szkoła także otrzymała z Ministerstwa Edukacji i Nauki pamiątkowy dyplom za udział w akcji „Szkoła pamięta”!

      Dziękujemy drodzy uczniowie i nauczyciele za Wasze zaangażowanie i aktywne uczestnictwo!

     • Bierzemy udział w akcji „Niepodległa do hymnu”!

      10 listopada, o godzinie 12:00 włączymy się we wspólne świętowanie. Pokażemy, że w kolejną rocznicę odzyskania niepodległości jesteśmy jedną, biało-czerwoną rodziną.

      Zademonstrujmy to w najbliższy sercom Polaków sposób – poprzez wspólne odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego!

      „Niepodległa do hymnu” to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, zapoczątkowane w 2018 roku – w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Chcemy przenieść tę nową tradycję na kolejne stulecie i dać wszystkim możliwość zaśpiewania hymnu wspólnie z bliskimi, przyjaciółmi, sąsiadami, wszystkimi Polakami.

     • Szkoła pamięta 2023

      „Szkoła pamięta” to akcja Ministerstwa Edukacji i Nauki. Odbywa się w okresie, w którym wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. W ten sposób inicjatywa nawiązuje do polskiej tradycji świąt zadusznych.

      Celem akcji jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności.

     • #SzkołaPamięta

      24 października klasy 4a i 4b w ramach akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła pamięta” wyruszyły na Cmentarz Świętokrzyski przy ulicy Warszawskiej. Jest to miejsce upamiętniające min. 15 więźniarek z Ravensbrück, które po dotarciu do Gorzowa zmarły z wycieńczenia oraz miejsce spoczynku zmarłych żołnierzy i oficerów Wojska Polskiego. Uczniowie szkoły poznali historię bohaterów naszego regionu min. Klaudiusza Alkiewicza, Jerzego Michalczyka, Edwarda Fintzel. Dzieci brały udział w sprzątaniu bezimiennych i opuszczonych grobów oraz zapalili na nich znicze.

     • Bezpłatny webinar o nauce do Egzaminu Ósmoklasisty - zaproszenie

      Zachęcamy do udziału w bezpłatnym webinarze, adresowanym do uczniów ostatnich klas szkoły podstawowej. Będzie stanowił pomoc w zidentyfikowaniu kluczowych zagadnień, na których warto skoncentrować naukę. Webinar stanowi kontynuację działań, które w poprzednim roku szkolnym zgromadziły 21 tysięcy uczestników.

     • Szkoła pamięta 2023

      „Szkoła pamięta” to akcja Ministerstwa Edukacji i Nauki. Odbywa się w okresie, w którym wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. W ten sposób inicjatywa nawiązuje do polskiej tradycji świąt zadusznych.

      Celem akcji jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności.

     • IV Międzynarodowa edycja akcji „Przerwa na czytanie”

      W środę 11 października uczniowie naszej szkoły pokazali, że czytać można w każdej sytuacji i w każdym miejscu. Przebrani za ulubionych bohaterów literackich zgromadzili się na „zielonym boisku”, aby bić rekord w czytaniu na przerwie. Pogoda dopisała i można było delektować się lekturą w ciepłych promieniach październikowego słońca. Oczywiście nasze panie z biblioteki pamiętały o najmłodszych dzieciach, które stawiają dopiero pierwsze kroki w nauce czytania. Emilia Szatrowska i Nadia Kawecka z kl. 7a czytały swoim młodszym koleżankom i kolegom bajki w bibliotece , wprowadzając w magiczny książek. Wszyscy mogli także posłuchać pięknych wierszy czytanych przez radiowęzeł. Wisława Szymborska napisała: Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.” Bawmy się więc jak najczęściej.

     • Nauczycielski Challenge!

      Serdecznie zapraszamy na Nauczycielski Challenge!

      Co kryje się pod tą nazwą? Konkurs z nagrodami dla nauczycieli i uczniów!

      Wystarczy wypełnić krótki test, składający się z pytań z przedmiotów humanistycznych i ścisłych . Rywalizacja podzielona jest na grupy wiekowe, tak aby każdy mógł odpowiadać na pytania dostosowane do posiadanej wiedzy.

   • WOJEWÓDZKI OŚRODEK METODYCZNY
   • KO w Gorzowie Wlkp.
   • MEiN
   • UM w Gorzowie Wlkp.
   • OKE
  • Biuletyn informacji publicznej
  • Media społecznościowe

   • Środa12.06.2024
  • Galeria zdjęć

    brak danych