• Godziny pracy biblioteka szkolnej.

   Zapraszamy serdecznie !!!
  • „Dom bez strachu”

   Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie w partnerstwie z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji realizuje projekt „Dom bez strachu”- działanie jest realizowane w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie- edycja 2021”. W ramach realizacji projektu przygotowano SPOT DLA DZIECI, link poniżej...
   Czytaj więcej
  • Telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka

   Ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów POMAGAMY (800 800 605) od 1 listopada br. zastąpiona została telefonem zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Nowy bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież mogą otrzymać wsparcie psychologiczne, to 800 12 12 12. Telefon i czat internetowy są czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Czat nie wymaga logowania oraz instalowania żadnej aplikacji. Połączenia telefonicznie nadal pozo
   Czytaj więcej
  • Aktualności

     • Mistrz ortografii klas 3

      28.02.2024 roku w naszej szkole odbył się konkurs „ Mistrz ortografii” , w którym udział wzięli uczniowie klas 3. Celem konkursu było propagowanie języka ojczystego oraz doskonalenie poprawności ortograficznej i gramatycznej. „ Mistrzem ortografii klas 3 została uczennica Aleksandra Bakowicz z klasy 3a.

     • Bezpieczne ferie

      Zasady bezpiecznego wypoczynku zimowego dla dzieci i młodzieży:

      1. Omijaj zamarznięte jeziora, rzeki, stawy! Nigdy nie można być pewny wytrzymałości tafli lodowej. Jeśli chcesz bezpiecznie jeździć na łyżwach, skorzystaj z przygotowanych lodowisk – miejsc do tego przeznaczonych.

      2. Wybieraj bezpieczne miejsca do zabawy – z dala od ulic, mostów, torów kolejowych!

     • Dzień Bezpiecznego Internetu w naszej szkole

      Dzień Bezpiecznego Internetu tradycyjnie obchodzony jest w lutym. Został ustanowiony z inicjatywy Komisji Europejskiej w 2004 roku i jego celem jest podniesienie świadomości na temat bezpieczniejszego i lepszego Internetu dla wszystkich, a zwłaszcza dla dzieci i młodzieży.

      Nasza szkoła również włączyła się w obchody tego święta. Stworzyliśmy gazetkę szkolną z materiałami edukacyjnymi do korzystania na lekcjach oraz przygotowaliśmy konkurs informatyczny „Jestem bezpieczny w sieci” dla klas 4-8, którego rozstrzygnięcie nastąpi po feriach.

     • Rekrutacja do szkół podstawowych na rok szkolny 2024/2025

      Zachęcamy do zapoznania się z Zarządzeniem Nr 13/2024 Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego z dnia 22 stycznia 2024 r. w sprawie terminów postępowania rekrutacyjnego i postępowania uzupełniającego oraz terminów składania dokumentów do publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Miasto Gorzów Wielkopolski: [pobierz]

     • XIII ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

      17 listopada 2023 r. obchodziliśmy w naszej szkole XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Celem tej akcji było propagowanie zabawowej formy uczenia się matematyki. Miała ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Była to idealna okazja dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach.

     • Poznajemy ciekawe zawody

      Wiek szkolny ten najmłodszy to czas kiedy kształtuje się osobowość dziecka. Odzwierciedla się ona między innymi w rozbudzaniu zainteresowania światem. Poznanie ciekawych osób pracujących w różnych zawodach pobudza ciekawość dziecka. Poznanie ciekawych osób pracujących w różnych miejscach uczy szacunku do ludzi. Dzisiaj klasa 3b miała przyjemność poznać bliżej taki zawody jak: żołnierz oraz marynarz. Dzieci z wielkim zaangażowaniem słuchały o zawodach.

     • Zaproszenie na dyskotekę karnawałowo-walentynkową!

      Drodzy Uczniowie klas 4-8, z wielką radością zapraszamy Was na naszą wyjątkową Dyskotekę karnawałowo-walentynkową!

      To będzie niezapomniane wydarzenie pełne muzyki, tańca i radości!

      Termin:

      - klasy 4-5: 31 stycznia br., godz. 16.30-19.00
      - klasy 6-8: 1 lutego br., godz. 16.30-19.00

      Lokalizacja: hol w naszej szkole

     • #LaboratoriaPrzyszłości

      Zestaw konstrukcyjny WĄŻ umożliwia praktyczną realizację zadań technicznych, zapewniając uczniom wszechstronny rozwój w oparciu o aktywne metody pracy. Realizując projekt , uczniowie rozwijają kluczowe umiejętności manualne, rozbudzają wyobraźnię przestrzenną, kreatywność, uczą się dyscypliny i współpracy oraz podstawowych zasad w miejscu pracy. Zakres wiedzy i umiejętności praktycznych, związanych z projektem WĄŻ, dotyczy technologii obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych, stopów metali, tworzyw sztucznych oraz materiałów włókienniczych.

     • FINAŁ AKCJI BohaterON w Twojej Szkole 2023

      Nasza szkoła otrzymała list od organizatorów akcji i nagrodę za udział w akcji BohaterON w Twojej Szkole 2023 realizowanej w ramach ogólnopolskiej kampanii BohaterON - włącz historię! Kampania ma na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.

     • #SZKOŁA PROMUJĄCA ZDROWIE - GRUDZIEŃ#

      Grudzień to dla wielu czas podsumowań i tworzenia planów na nadchodzący rok………

      Oto kilka sposobów, które mogą pomóc Ci w zmianie złych nawyków na dobre:

      1. Zdefiniuj swoje cele: Zastanów się, co chcesz osiągnąć i dlaczego chcesz to osiągnąć. Określenie celów może pomóc Ci w utrzymaniu motywacji i
     • Zajęcia z w-f w 3b

      Zajęcia z wychowania fizycznego nie powinny ograniczać się wyłącznie do rzucania piłki. Uczniowie klasy 3b na zajęciach z w-f grali w grę „ twister”. Wszyscy uczniowie bawili się doskonale. Każdy z uczestników musiał wykazać się naprawdę dużą sprawnością fizyczną.

      Monika Maciąg

     • Wymiana kartek świątecznych ze szkołami z Polski

      W tym roku szkolnym ponownie nawiązałam współpracę ze szkołami z różnych stron Polski i ponownie wymienialiśmy się kartkami świątecznymi.

      Wystawę kartek świątecznych, które przyszły do nas pocztą ze szkół współpracujących z Sosnowca, Bielin i Rzeszowa, można było oglądać w świetlicy.

      Kartki, które my wysłaliśmy powstały w czasie zajęć rewalidacyjnych które prowadziłam oraz na lekcjach plastyki prowadzonych przez panią wicedyrektor Justynę Brzezińską.

     • Wspólne Kolędowanie w Szkole – Magiczny Wieczór Pełen Świątecznej Radości!

      20 grudnia 2023 r., o godzinie 16:00, szkolny hol stał się miejscem wyjątkowego spotkania, gdzie uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście zanurzyli się w atmosferę magicznego świątecznego kolędowania.

      Wszyscy zgromadzeni mieli okazję uczestniczyć nie tylko w wspólnym śpiewaniu najpiękniejszych kolęd, ale także delektować się występami utalentowanych członków Samorządu Uczniowskiego oraz naszych nauczycieli. Piękne aranżacje muzyczne oraz wzruszające wykonania utworów świątecznych sprawiły, że hol szkoły wypełnił się magią świąt.

     • Świąteczne kiermasze

      Grudzień okazał się być miesiącem niezapomnianych chwil i radosnych spotkań, dzięki dwóm wyjątkowym wydarzeniom - Kiermaszowi Świątecznemu na stadionie żużlowym, który odbył się 15 grudnia oraz Kiermaszowi Świątecznemu w naszej szkole, który miał miejsce 20 grudnia 2023 roku.

      15 grudnia, stadion żużlowy stał się areną świątecznego radosnego zamieszania. Kolorowe stoiska, pełne ręcznie wykonanych ozdób i smakołyków, tworzyły niepowtarzalną atmosferę.

     • #LaboratoriaPrzyszłości


      Wrzesień to miesiąc, w którym uczniowie zapoznali się z wyposażeniem i oprogramowaniem drukarki. W październiku i grudniu tworzyliśmy i drukowaliśmy swoje prace, co zostało zaprezentowane w krótkim filmiku.

     • List Minister Edukacji z okazji zbliżających się świąt i nowego roku

      Minister Edukacji Barbara Nowacka skierowała list do wszystkich uczennic i uczniów, nauczycielek i nauczycieli, dyrektorek i dyrektorów oraz rodziców z okazji zbliżających się świąt i nowego 2024 roku.

      To dla mnie prawdziwy zaszczyt pełnić urząd Ministra Edukacji. Jestem przekonana, że będzie to okres owocnej współpracy ze środowiskiem szkolnym, rodzicami, ekspertkami oraz ekspertami w dziedzinie oświaty i edukacji. Będzie to krok w kierunku zmian systemowych, organizacyjnych, ale przede wszystkim czas ożywionego dialogu. – napisała we wstępie minister Barbara Nowacka.

   • WOJEWÓDZKI OŚRODEK METODYCZNY
   • KO w Gorzowie Wlkp.
   • MEiN
   • UM w Gorzowie Wlkp.
   • OKE
  • Biuletyn informacji publicznej
  • Media społecznościowe

   • Środa12.06.2024
  • Galeria zdjęć

    brak danych