• Godziny pracy biblioteka szkolnej.

   Zapraszamy serdecznie !!!
  • „Dom bez strachu”

   Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie w partnerstwie z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji realizuje projekt „Dom bez strachu”- działanie jest realizowane w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie- edycja 2021”. W ramach realizacji projektu przygotowano SPOT DLA DZIECI, link poniżej...
   Czytaj więcej
  • Telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka

   Ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów POMAGAMY (800 800 605) od 1 listopada br. zastąpiona została telefonem zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Nowy bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież mogą otrzymać wsparcie psychologiczne, to 800 12 12 12. Telefon i czat internetowy są czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Czat nie wymaga logowania oraz instalowania żadnej aplikacji. Połączenia telefonicznie nadal pozo
   Czytaj więcej
  • Aktualności

     • Sprzątanie świata - Polska

      18 września 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 10 z oddziałami integracyjnymi w Gorzowie Wielkopolskim zaczynamy trzydziesty finał Akcji Sprzątanie świata!

      Kolejny raz Fundacja Nasza Ziemia koordynuje największą polską akcją ekologiczną: Sprzątanie świata - Polska, która przebiegała pod hasłem: Sprzątanie świata łączy ludzi.

     • WYJŚCIE DO TEATRU

      W ramach tegorocznej edycji Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2023 -2026, uczniowie klas 7 i 8 wybrali się wraz ze swoimi wychowawcami do teatru im. Juliusza Osterwy na spektakl pt. "Sam, czyli przygotowanie do życia w rodzinie" w reżyserii Pawła Paszty.

     • Dzień Kropki w klasach I-III

      15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. To święto kreatywności, dzień, w którym skupiamy się na rozwoju swoich talentów, pasji. W tym dniu nie mogło zabraknąć kreatywnych zajęć. Byliśmy więc poszukiwaczami zaginionych kropek i braliśmy udział w grze terenowej, tworzyliśmy dzieła sztuki pod hasłem „Kropka w roli głównej”, a także przygotowywaliśmy „Kropkowe zdrowe śniadanie”. Nie zapomnieliśmy także już tradycyjnie o zdjęciach w kropkowej fotobudce. To był bardzo udany dzień. Dziękujemy za pomoc starszym koleżankom z samorządu uczniowskiego.

     • Nasze Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie

      W dniach 31.08 – 1.09 na stadionie miejskim w Toruniu odbył się II Ogólnopolski Finał Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich. Do Torunia zjechało się ok. 1000 zawodników z 16 województw, którzy zostali wyłonieni podczas czerwcowych eliminacji. Zawodnicy startowali w dwuboju lekkoatletycznym w kategorii U12 z roczników 2012 i 2013.Wśród tak licznego grona młodych sportowców znalazło się dwoje naszych uczniów Amelia Taube i Oliwer Maśluk, którzy ostatnie dni wakacji spędzili bardzo aktywnie i pracowicie. Amelka startowała w biegu na 300 m. i skoku wzwyż, a Oliwer startował w biegu na 60 m. i skoku wzwyż. Swoimi wynikami przyczynili się do uzyskania przez reprezentację naszego województwa wysokiego 4 miejsca. Projekt „Lekkoatletyczne Nadzieje Olimpijskie” ma na celu stworzenie cyklu ogólnopolskich i ogólnodostępnych zawodów sportowych dla dzieci, które na co dzień nie biorą udziału w rywali

     • ZBIERAMY NAKRĘTKI = POMGAMY

      Z nowym rokiem szkolnym nakręcamy się na pomaganie.

      Informujemy, że nadal zbieramy plastikowe nakrętki dla mieszkanki Gorzowa Wielkopolskiego -Wiktorii Kalińskiej, która potrzebuje wsparcia, by móc kontynuować rehabilitację.

      Razem możemy więcej.

      Przyjmiemy każdą ilość plastikowych nakrętek.

      Razem mamy wielką moc, by pomagać!

     • AKCJA LIDL – TALENCIAKI

      Drodzy Uczniowie, Rodzice, Przyjaciele naszej szkoły!!!

      Nasza szkoła bierze udział w drugiej edycji akcji Lidl „Szkoły Pełne Talentów”, która ma na celu pokazanie społeczeństwu, że robiąc codzienne zakupy, można przyczyniać się do tworzenia lepszych warunków do kształcenia i rozwoju dzieci. W ramach akcji zostanie przekazany dzieciom z polskich szkół sprzęt sportowy i elektroniczny najwyższej jakości.

     • WITAJ SZKOŁO!

      Dość nietypowo, bo nie jak zwykle pierwszego, lecz 4. września 2023 roku: uczniowie, wielu rodziców, dyrektor szkoły p. Beata Szmit, wicedyrektorzy – Justyna Brzezińska i Agnieszka Żelazna, grono pedagogiczne naszej szkoły zebrali się na boisku, aby uroczyście rozpocząć NOWY ROK SZKOLNY 2023-2024.

     • Poradnik rodzica pierwszoklasisty

      Rozpoczęcie nauki w szkole jest bardzo ważnym i równocześnie trudnym momentem nie tylko dla Waszych dzieci, ale także dla Was samych. Nowe miejsce, nowa nauczycielka, nowi koledzy i koleżanki, nowe wymagania i zasady panujące w klasie mogą stanowić dla pierwszoklasisty źródło stresu, a dla Państwa podstawę niepewności co do tego, jak dziecko sobie poradzi w nowym środowisku i z jakim skutkiem podejmie nową rolę – rolę ucznia.

     • Zaświadczenia o uzyskanych wynikach na egzaminie ósmoklasisty

      Szanowni Państwo, Drodzy Absolwenci
      Uprzejmie informujemy, że odbiór zaświadczeń o uzyskanych wynikach na egzaminie ósmoklasisty
      odbędzie się dnia 06.07.2023 r. (czwartek)
      w sekretariacie szkoły.

      W związku z dużą ilością absolwentów, bardzo proszę o zachowanie podanych poniżej godzin:
      - klasa 8A - g

     • Pracowicie na kole informatycznym dla klas 7-8

      Maj i czerwiec to bardzo pracowite miesiące na naszym kole. Robiliśmy i obrabialiśmy zdjęcia wszystkich wydrukowanych przedmiotów, zarówno tych naszych jak i młodszych kolegów z klas 4-6. Zaimportowaliśmy zdjęcia do programu Canva i stworzyliśmy film z pracami wszystkich uczestników kół informatycznych. Zachęcamy do obejrzenia.

     • TECHNICZNE INNOWACJE

      Z początkiem roku szkolnego 2022/2023 rozpoczęliśmy w naszej szkole realizację programu „Laboratoria Przyszłości”. Szkoła stworzyła nowoczesną pracownię techniczną, w której odbywały się zajęcia angażujące uczniów do rozwijania swoich zainteresowań oraz odkrywania swoich talentów.

     • Działamy kreatywnie

      Druk 3D cieszy się rosnącą popularnością. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 również stawiali swoje pierwsze kroki w włączaniu się do tej technologii na zajęciach dzięki programowi Laboratoria Przyszłości.

   • WOJEWÓDZKI OŚRODEK METODYCZNY
   • KO w Gorzowie Wlkp.
   • MEiN
   • UM w Gorzowie Wlkp.
   • OKE
  • Biuletyn informacji publicznej
  • Media społecznościowe

   • Środa12.06.2024
  • Galeria zdjęć

    brak danych