• Godziny pracy biblioteka szkolnej.

   Zapraszamy serdecznie !!!
  • „Dom bez strachu”

   Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie w partnerstwie z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji realizuje projekt „Dom bez strachu”- działanie jest realizowane w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie- edycja 2021”. W ramach realizacji projektu przygotowano SPOT DLA DZIECI, link poniżej...
   Czytaj więcej
  • Telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka

   Ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów POMAGAMY (800 800 605) od 1 listopada br. zastąpiona została telefonem zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Nowy bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież mogą otrzymać wsparcie psychologiczne, to 800 12 12 12. Telefon i czat internetowy są czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Czat nie wymaga logowania oraz instalowania żadnej aplikacji. Połączenia telefonicznie nadal pozo
   Czytaj więcej
  • Aktualności

     • Mikołajkowe wyjście do teatru

      7 grudnia z okazji mikołajek klasy 1a, 1b, 2a, 2b, 2c i 3b poszły do gorzowskiego teatru na spektakl „Pchła Szachrajka”. Było dużo śmiechu i zabawy. Pchła nie przestawała zaskakiwać swoimi pomysłami. Także na koniec spektaklu wprawiła wszystkich w osłupienie stając się „Pchłą Mikołajką” – wszystkie dzieci otrzymały słodki upominek od Mikołaja.

     • HEJ KOLĘDA, KOLĘDA…

      Szanowni Rodzice, Uczniowie oraz Przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi w Gorzowie Wielkopolskim,

      serdecznie zapraszamy Was na wyjątkowe wydarzenie!

      Dołączcie do nas 20 grudnia br. o godz. 16.00 na wspólne kolędowanie oraz koncert w wykonaniu utalentowanych uczniów.

      To będzie niezapomniane przeżycie, pełne magii świąt i radosnych dźwięków.

     • Wzięliśmy udział w akcji „Serce za Odwagę”! Świąteczne kartki od naszych uczniów trafią do kombatantów

      Uczniowie klasy 7a oraz 8bi na zajęciach z wychowawcą włączyli się w akcję „Serce za Odwagę"!

      Ogólnopolska akcja „Serce za Odwagę" to cykliczna inicjatywa, prowadzona już od 8 lat przez Fundację Pamięci Narodów, Stowarzyszenie Głos Bohatera, Miejskie Przedszkole Nr 2 w Płocku oraz Stowarzyszenie Pro Patria. Co roku kilkaset szkół i przedszkoli włącza się w przygotowywanie życzeń świątecznych w formie pięknych kart, które trafiają do weteranów dzięki zaangażowaniu wolontariuszy.

     • Koło kulinarne klas 1-3

      Prosto, smacznie i zdrowo – to nasz cel. Przez trzy miesiące próbowaliśmy swoich sił przygotowując różne potrawy, od sałatki jarzynowej po świąteczne pierniczki. Wszystko robimy samodzielnie i od podstaw. Obieranie, krojenie, siekanie, mieszanie, pieczenie to dla nas nic trudnego, a najlepszą przyprawą każdej tworzonej przez nas potrawy jest dobry humor i zabawa. Wiemy, że jeszcze wiele przed nami.

     • #KOŁO PROMUJĄCE ZDROWIE

      W listopadzie prócz zajęć sportowych na sali, piekliśmy babeczki marchwiowe i oreo. Odwiedziliśmy również Fitness Klub Fabryka Formy w Gorzowie.

      Uczniowie mieli okazję zobaczyć, gdzie ćwiczą dorośli w Gorzowie , oraz wzięli udział w zajęciach step aerobik.

     • Andrzejki w klasie 2b

      „Wosk się leje, coś ciekawego znowu się dzieje! Wróżymy sobie i dobrze życzymy, bo to sprawia nam wiele radości i bardzo to lubimy, śmiejemy się i zabawiamy, dobrą zabawę i ubaw mamy!” – takimi słowami zabawę andrzejkową rozpoczęli uczniowie klasy 2b. W czasie zajęć dowiedzieliśmy się skąd wzięła się tradycja przepowiadania przyszłości, piekliśmy babeczki w wróżbami, laliśmy wosk i odgadywaliśmy co mogą znaczyć otrzymane kształty. Poznawaliśmy także imiona swojej przyszłej drugiej połówki i wykonywany w przyszłości zawód. Oczywiście wiemy doskonale, że andrzejkowe wróżby to jedynie dobra zabawa i tak ten dzień potraktowaliśmy - nie zabrakło śmiechu i radości.

     • Gorzowska Spartakiada Młodzieży w unihokeju chłopców

      W piątek 24 listopada 2023 roku na hali sportowej SP 21 odbył się finał chłopców – Igrzyska dzieci w unihokeju. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Leon Szoppe, Kacper Gwoździk, Patryk Baranowski, Wojtek Rodzoch, Wiktor Kęsy, Kornel Kulig, Nataniel Żuk, Oskar Kowaliszyn i Igor Tabaczyński. Do finału przystąpiły 4 drużyny wyłonione w eliminacjach (rozgrywki grupowe). Nasza drużyna wyszła z grupy na drugim miejscu, a w meczach finałowych uległa drużynie ze Społecznej Szkoły Stowarzyszenia Edukacyjnego i drużynie gospodarzy. Tym samym chłopcy zajęli trzecie miejsce w Gorzowskiej Spartakiadzie Młodzieży.

     • „Niepodległa do hymnu”

      Nasza szkoła po raz drugi wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Niepodległa do hymnu”. W samo południe 10 listopada włączyliśmy się we wspólne świętowanie. Pokazaliśmy, że w kolejną rocznicę odzyskania niepodległości jesteśmy jedną, biało-czerwoną rodziną. Poprzez wspólne odśpiewanie „Mazurka Dąbrowskiego” włączyliśmy całą społeczność naszej szkoły we wspólne świętowanie kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

     • Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

      Z okazji Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia w naszej szkole w czwartek i w piątek na przerwach sprawdzaliśmy znajomość tabliczki mnożenia wśród uczniów i pracowników za pomocą losów znajdujących się w koszyczku. Za udzielenie poprawnych odpowiedzi czekała słodka niespodzianka. Stoiska z losami cieszyły się niezwykłą popularnością.

     • Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu na „Najpiękniejszy różaniec”

      Dziś z radością ogłaszamy wyniki naszego szkolnego konkursu na najładniejszy różaniec. Chcieliśmy podziękować wszystkim uczestnikom za ich zaangażowanie, kreatywność i wyjątkowe podejście do wyrażenia wiary poprzez sztukę. Celem konkursu było przypomnienie wartości modlitwy różańcowej i zachęcenie do udziału w nabożeństwach październikowych. Wszystkie różańce zachwyciły jury oryginalnością, starannością oraz artyzmem. Widać było, że uczestnicy konkursu włożyli w przygotowanie swoich różańców dożo serca i wysiłku.

     • Niepodległość przybyła jesienią

      Niepodległość przybyła jesienią

      po opadłych, kolorowych liściach,

      w ciężkich butach i szarych szynelach

      niosła wolność piechota ojczysta.

      W piątek 10 listopada 2023 r. świętowaliśmy w naszej szkole 105. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę po 123 latach niewoli. Z tej okazji na trzeciej i czwartej godzinie lekcyjnej odbyły się uroczyste apele – pierwszy dla uczniów klas IV-V, a drugi – dla klas VI-VIII. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej uczniowie elegancko prezentowali się w strojach galowych. Na początku przedstawiony został krótki rys historyczny będący przypomnieniem, jakim wydarzeniom z przeszłości naszego kraju zawdzięczamy najważniejsze święto państwowe.

     • Tydzień Edukacji Globalnej w klasach I – III

      W dniach od 13 do 19 listopada miał miejsce Tydzień Edukacji Globalnej, którego jednym z celów jest poznanie złożoności świata. Klasy I – III w tym czasie uczestniczyły w zajęciach z cyklu „Podróż po świecie wartości”, podczas których poznawały to, co jest najważniejsze dla ich rówieśników z innych części świata.

     • WYCIECZKA dzieci z klas trzecich do Ośrodka Azyl

      16 listopada 2023r. dzieci z klas trzecich udały się na wycieczkę do pobliskich Mironic do Ośrodka Azyl. Celem wycieczki było poznanie sposobu powstawanie chleba. Na początku dzieci, poznały ziarna z których powstaje chleb, a następnie dzieci dostały ciasto i formowały pieczywo. Każde dziecko miało możliwość upieczenia swojego. Uczniowie brali udział w zajęciach plastycznych. Na koniec mieliśmy możliwość nakarmić zwierzęta: konie, kuce, kozy, króliki.

   • WOJEWÓDZKI OŚRODEK METODYCZNY
   • KO w Gorzowie Wlkp.
   • MEiN
   • UM w Gorzowie Wlkp.
   • OKE
  • Biuletyn informacji publicznej
  • Media społecznościowe

   • Środa12.06.2024
  • Galeria zdjęć

    brak danych