• JADŁOSPIS I OPŁATY ZA OBIADY

• Szanowni Państwo,

Od 6 września  został wprowadzony  nowy system zamawiania posiłków „zamowposilek.pl”.

Rejestracja jest już uruchomiona i możliwa na stronie internetowej:

Poniżej znajdują się linki do filmów instruktażowych (należy kliknąć w poniższe linki aby otworzyć lub skopiować do przeglądarki internetowej):

jak się zarejestrować:

jak płacić i zamawiać posiłki:

System działa na zasadzie przedpłat, to znaczy, aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a po jej zaksięgowaniu w aplikacji złożyć zamówienie na jednodaniowy obiad (danie II). Sama wpłata nie oznacza zamówienia, ponieważ trzeba wybrać dni,  w które dziecko będzie jadło posiłek.

Przedpłatę za wrzesień należy dokonać do 10 września 2023 r.

Zamówienie i anulowanie obiadów jest możliwe do godziny 8:15 w dniu wydania posiłków.

Po zarejestrowaniu zachęcamy Państwa do skorzystania z wygodnej aplikacji mobilnej na telefony.

Jak to zrobić:

-                w telefonie z systemem Android (Samsung, LG, HTC, Huawei i inne)  należy wejść w „Sklep Play” (Google Play), w telefonie firmy iPhone należy wejść w sklep „App Store”.

-                następnie wyszukać „zamowposilek.pl” z ikonką

-                kliknąć „zainstaluj” i „otwórz”

-                pozostaje już tylko zalogowanie się – login to podany przy rejestracji email, a hasło jest to samo jakie nadano przy pierwszym logowaniu

W przypadku problemów z rejestracją lub samą aplikacją prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta przez naszą stronę www.zamowposilek.pl lub po udanym zalogowaniu przez zakładkę "Pomoc > Wyślij wiadomość”. W „Pomocy” znajdą Państwo również aktualną instrukcję obsługi aplikacji.

Zespół zamowposilek.pl

Pytania odnośnie jadłospisu, diet itp. prosimy kierować bezpośrednio do intendenta SP10.

OPŁATA ZA OBIADY ZA MIESIĄC KWIECIEŃ 2024R.

115,50 zł ( 21 dni żywieniowych x 5,5 zł)

Wpłat proszę dokonywać do 27-MARCA 2024r. poprzez aplikację „zamowposilek”.

Przypominam o składaniu zamówień na posiłki.

Intendent :Justyna Szmyt-Miśko

Żurek zabielany z białą kiełbasą i jajkiem ( 1,3,9,10)

Chleb domowy pszenno- żytni ( 1,6,11)

Babka cytrynowa z cukrem pudrem (1,3,7)

Filet z kurczaka panierowany ( 1,3)

Puree ziemniaczane z koperkiem (7)

Surówka Colesław z kapusty i marchewki (3,10)

Kompot porzeczkowo- jabłkowy

Soczek mandarynkowy Sokuś

Pieczeń rzymska z jakiem w sosie śmietankowo- chrzanowym (1,3,7)

Puree ziemniaczane z koperkiem (7)

Trio warzywne gotowane na parze z masłem (7)

Herbata malinowa z miodem

Zajączek (7,6,5,8)

Godziny pracy intendenta:

Od poniedziałku do piątku  w godzinach od 1100 - 1500

Intendent Justyna Szmyt- Miśko

Ogłoszenie

Obiady rozpoczynają się od poniedziałku 11 września. Od tego roku szkolnego będziemy korzystać z aplikacji „zamów posiłek”.  Z dniem 5 września rodzice/opiekunowie będą mogli zainstalować aplikację w swoich telefonach. Opłata za obiady będzie tylko przez aplikację. Proszę śledzić stronę internetową szkoły na której pojawi się wkrótce więcej szczegółów.

Intenden: Justyna Szmyt- Miśko

REGULAMIN STOŁÓWKI