• Dyrekcja

      • Beata Szmit
      • Beata SzmitDyrektor szkoły
      • Sylwia Głąb
      • Sylwia GłąbZastępca dyrektora szkoły
      • Justyna Brzezińska
      • Justyna BrzezińskaZastępca dyrektora szkoły
  • Wychowawcy klas 1-3

      • Maria Rzepecka
      • Maria Rzepeckawychowawca klasy 1a
      • Ewa Strzyżykowska
      • Ewa Strzyżykowskawychowawca klasy 1b
      • Joanna Barylska
      • Joanna Barylskawychowawca klasy 2a
      • Elżbieta Zapotocka
      • Elżbieta Zapotockawychowawca klasy 2b
      • Aleksandra Rutkowska
      • Aleksandra Rutkowska wychowawca klasy 2ci
      • Renata Masztalerz
      • Renata Masztalerz wychowawca klasy 3a
      • Agnieszka Żelazna
      • Agnieszka Żelaznawychowawca klasy 3b
      • Marzena Radzińska
      • Marzena Radzińskawychowawca klasy 3ci
  • Wychowawcy klas 4-8

      • Agata Kotek-Dymek
      • Agata Kotek-Dymekwychowawca klasy 4a
      • Iwona Kołodziejczyk
      • Iwona Kołodziejczykwychowawca klasy 4b
      • Monika Kosakowska
      • Monika Kosakowskawychowawca klasy 4ci
      • Anna Wachnowicz
      • Anna Wachnowiczwychowawca klasy 5a
      • Dagmara Sobacka
      • Dagmara Sobackawychowawca klasy 5b
      • Mateusz Fil
      • Mateusz Filwychowawca klasy 6a
      • Katarzyna Dąbbrowska
      • Katarzyna Dąbbrowskawychowawca klasy 6bi
      • Agnieszka Skibińska
      • Agnieszka Skibińskawychowawca klasy 7a
      • Karolina Herman-Lewy
      • Karolina Herman-Lewywychowawca klasy 7bi
      • Joanna Śluborska
      • Joanna Śluborskawychowawca klasy 7c
      • Katarzyna Klimczak
      • Katarzyna Klimczakwychowawca klasy 7di
      • Grażyna Jakubik
      • Grażyna Jakubikwychowawca klasy 8ai
      • Renata Matuszek-Jaroszewicz
      • Renata Matuszek-Jaroszewiczwychowawca klasy 8b
      • Adam Świerczyński
      • Adam Świerczyńskiwychowawca klasy 8c
      • Justyna Brzezińska
      • Justyna Brzezińskawychowawca klasy 8di
      • Renata Wiśniowska-Kallio
      • Renata Wiśniowska-Kalliowychowawca klasy 8e