• Godziny pracy biblioteka szkolnej.

   Zapraszamy serdecznie !!!
  • „Dom bez strachu”

   Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie w partnerstwie z Wydziałem Prewencji Komendy Miejskiej Policji realizuje projekt „Dom bez strachu”- działanie jest realizowane w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie- edycja 2021”. W ramach realizacji projektu przygotowano SPOT DLA DZIECI, link poniżej...
   Czytaj więcej
  • Telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka

   Ogólnopolska infolinia dla dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów POMAGAMY (800 800 605) od 1 listopada br. zastąpiona została telefonem zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Nowy bezpłatny numer, pod którym dzieci i młodzież mogą otrzymać wsparcie psychologiczne, to 800 12 12 12. Telefon i czat internetowy są czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Czat nie wymaga logowania oraz instalowania żadnej aplikacji. Połączenia telefonicznie nadal pozo
   Czytaj więcej
  • Aktualności

     • Styczniowo-marcowe projekty na kole informatycznym dla klas 6-8

      #LaboratoriaPrzyszłości

      Zachęcamy do obejrzenia filmu, na którym uwieczniliśmy naszą trzymiesięczną pracę.

      Projektowaliśmy wieże Hanoi – grę logiczną, która polega na przeniesieniu danej liczby krążków o różnych średnicach z jednego słupka na drugi tak, aby docelowo były ułożone w kolejności od największego do najmniejszego.

     • W świątecznym nastroju

      Święta zbliżają się wielkimi krokami. Odczuwamy już słoneczną, kolorową i coraz cieplejszą wiosnę. W naszych sercach zaś zakwita radość, szczególnie w takich chwilach..

      Dzisiaj uczennice klasy 5b, które szyją popołudniami różności, wybrały się do Domu u Oblatów na ul. Brackiej. Miały ze sobą upominki dla seniorów wykonane z potrzeby serca.

     • MIĘDZYNARODOWY KONKURS KANGUR MATEMATYCZNY

      Właśnie dziś na całym świecie i w naszej szkole również, 21 uczniów wzięło udział w konkursie Kangur Matematyczny.

      Serdeczne podziękowania należą się pani Annie Ziółkowskiej, która pomogła w przygotowaniu konkursu i wraz z panią Jolantą Czarniawską nadzorowała jego przebieg.

      Koordynator

      Agnieszka Żelazna

     • Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wojsku Polskim

      UWAGA, UWAGA!!!

      20 marca zwyciężyliśmy w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Wojsku Polskim pod patronatem Wojskowego Centrum Rekrutacji w Gorzowie Wielkopolskim.

      Szkołę reprezentowała drużyna w składzie:

      Fabian Andrzejewski

      Błażej Opas

      Fabian Czerny

      Gratulujemy!!!

     • Podziękowania za tegoroczną akcję Wyślij pączka do Afryki

      Pokój i dobro!

      Pragniemy serdecznie podziękować za przyłączenie się do naszej akcji, za Państwa zaangażowanie

      i chęć wsparcia misjonarzy w ich wysiłkach zmienienia świata na lepsze.

      Wasza społeczność szkolna Szkoły Podstawowej nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi im. Tadeusza Kościuszki w Gorzowie Wielkopolskim przekazała darowiznę w wysokości 669,00 zł, która umożliwi misjonarzom w Afryce zrealizowanie projektów charytatywnych.

     • 10 Alternatywna lekcja wychowania fizycznego z lekkoatletką Moniką Pyrek

      We wtorek i w środę, 12 i 13 marca, Arena Gorzów wypełniona była nowoczesnym sprzętem sportowym, który umożliwił uczestnikom alternatywnych lekcji wychowania fizycznego na połączenie zabawy ze sprawdzeniem swoich umiejętności motorycznych i fizycznych.

      Kinder Joy of moving to międzynarodowy program u podstaw, którego leży ułatwienie dostępności oraz inspiracja do samodzielnego podejmowania aktywności fizycznej. Symulatory, trenażery, refleksomierz czy ruchoma ścianka wspinaczkowa nie były straszne dla uczniów klas: 4b, 5c, 7a i 7b, które uczestniczyły w zajęciach przeprowadzonych przez jedną z najbardziej utytułowanych polskich lekkoatletek, skoczkinię o tyczce Monikę Pyrek.

     • „ Śniadanie daje moc- szkoła promująca zdrowie”

      Uczniowie klasy 3 b zrobili wspólne śniadanie. Na śniadaniowych stolikach znalazły się gofry, które zostały zrobione przez dzieci. Oprócz tego przeprowadzono pogadankę na temat roli śniadania jako najważniejszego posiłku w ciągu dnia. Dzięki niemu wszystkie dzieci mają energie do nauki i zabawy.

      Monika Maciąg

     • Dzień świętego Patryka w naszej szkole

      17 marca przypada święto patrona Irlandii. Dzień ten jest świętem narodowym i religijnym Zielonej Wyspy, obchodzony jest w rocznicę śmierci św. Patryka.

      Tego dnia Irlandczycy w wielu miastach organizują festyny i uliczne pochody, w których dominuje kolor zielony, będący narodową barwą Irlandii. Głównym symbolem święta jest trójlistna koniczynka. Zgodnie z legendą o świętym Patryku, koniczynka służyła mu jako pomoc dydaktyczna przy tłumaczeniu pierwszym irlandzkim chrześcijanom pojęcia Trójcy Świętej.

     • Konkurs recytatorski

      07.03.2024 w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski pod hasłem „ Chotomska, Tuwim, Brzechwa – w kolorowym świecie klasyki”.

      Celem konkursu było popularyzacja literatury dziecięcej, rozwijanie dziecięcych talentów.

      1 miejsce zajęła Aleksandra Szymańska 3a

      2 miejsce zajęła Iga Tadeusz 2c

      3 miejsce zajął Grzegorz Stadler 1b

     • 8 marca w naszej szkole

      Pod znakiem szalonej fryzury obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kobiet. Wszyscy uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i pomysłowością. Fale, koki, loki piętrzyły się na głowach dziewcząt i chłopców. Wspólnie zapozowaliśmy do zdjęcia, a za ciekawe fryzury otrzymaliśmy drobne upominki. Było kolorowo, radośnie i z fantazją.

     • Ile cukru jest w naszych ulubionych słodyczach i przekąskach?

      Uczniowie koła biologicznego chcieli pokazać swoim rówieśnikom, jak dużo cukru spożywają w swoich ulubionych przekąskach. W ramach projektu obliczyli ilość tego składnika w popularnych słodyczach. Wyniki zaskoczyły wszystkich. Przekonajcie się. Zapraszamy na I piętro naszej szkoły, gdzie możecie zobaczyć wyniki naszej pracy.

   • WOJEWÓDZKI OŚRODEK METODYCZNY
   • KO w Gorzowie Wlkp.
   • MEiN
   • UM w Gorzowie Wlkp.
   • OKE
  • Biuletyn informacji publicznej
  • Media społecznościowe

   • Środa12.06.2024
  • Galeria zdjęć

    brak danych