• Marchewkowo i zdrowo

• Nasi mali kucharze z klas 1-3 podczas zajęć koła kulinarnego nie próżnują. Tym razem uczniowie przygotowali pyszne marchewkowe babeczki .Okazuję się, że słodkości wcale nie muszą być niezdrowe. Dzieci były bardzo zaciekawione samym procesem wypiekania smakołyków. Było smacznie, radośnie, zdrowo! W całej szkole unosił się słodki zapach, który przywiódł do nas wielu zainteresowanych pracowników szkoły.

Opiekun koła: Aleksandra Rutkowska

• Dzień Chłopaka w klasie 3c

• Uczniowie klasy 3c z okazji Dnia Chłopaka przenieśli się do #Laboratorium Przyszłości. Dzieci wykonały pyszne gofry. Trzecioklasiści mieli okazję tego dnia utrwalić jednostki masy, objętości, doskonalić umiejętność zrozumienia instrukcji. To był miło spędzony dzień i wspaniały sposób na integracje grupy. Wszystkim chłopcom jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego!

Wychowawca: Aleksandra Rutkowska

• "Dzień Chłopaka" w naszej szkole

• 30 września odbył się w naszej szkole „Dzień chłopaka”. Klasy miały za zadanie wybrać najsympatyczniejszego chłopaka. Samorząd  uczniowski wręczył wybranym uczniom  słodkie upominki i dyplomy.

W tym dniu obowiązywał szczególny strój dla chłopców. Każdy kto miał na sobie muszkę lub krawat i elegancką koszulę nie był pytany. Niektórzy uczniowie podeszli do tego bardzo profesjonalnie i strój ich był wyjątkowy.

Chłopcy ubrani w garnitury i krawaty wyglądali na korytarzu szkoły bardzo pięknie. Były fajne zdjęcia i radosna atmosfera.

Opiekunowie: Beata Siwek i Hanna Słodowska

• Bieg z sercem

• 29 września „Świetliki” z radością wzięły udział w "Biegu z sercem" w ramach projektu "Czytam z sercem". Wszyscy chętnie i z zaangażowaniem uczestniczyli w biegu.