• Koło informatyczne klas 4-6

• Działamy kreatywnie

• Druk 3D cieszy się rosnącą popularnością. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 również stawiali swoje pierwsze kroki w włączaniu się do tej technologii na zajęciach dzięki programowi Laboratoria Przyszłości.

Liczba tematów i projektów wykorzystujących druk 3D była różnorodna. Uczniowie zaczynając od projektowania pojedynczych przedmiotów codziennego użytku, zakończyli swoje działania na bardziej złożonych i skomplikowanych projektach, przedmiotach.

Opiekun koła: Piotr Szczepański

• Projekty wydrukowane!

• Grudzień i styczeń to miesiące, w których drukowaliśmy nasze projekty.
            Zapraszamy do obejrzenia relacji.

Opiekun koła: Piotr Szczepański

• Projektujemy modele 3D

• W listopadzie odbywały się prace projektowe 3D w pracowni komputerowej. Uczniowie doskonalili swoje umiejętności w tworzeniu własnych projektów.

• Nasze wrześniowo-październikowe zajęcia

• Zaczynamy swoją przygodę z drukarką 3D.